?Bezpieczeństwo danych medycznych? – wystąpienie Hostersów na konferencji ?Nowoczesne rozwiązania dla medycyny? organizowanej przez HubClub Śląski Klastera ICT i Multimediów

21 listopada 2013

20 listopada 2013 r. w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, Hostersi Sp. z o.o. reprezentowana przez Magdalenę Zawada ? Prezesa Zarządu, przekonywała, że dla bezpieczeństwa danych medycznych oprócz solidnej, niezawodnej architektury data center, nieodzowni są odpowiedzialni, rozsądni ludzie, którzy ową infrastrukturą zarządzają. To administratorzy projektują bowiem bezpieczne rozwiązania, które mają zapewnić wysoki poziom ochrony wrażliwych danych i podejmują próby obrony przed atakami z zewnątrz.

Istotnym elementem sprzyjającym poprawie bezpieczeństwa jest odpowiednia profilaktyka. Pomocnymi w działaniach są testów bezpieczeństwa Black Security Box, czyli kontrolowane, zlecone ataki, zbliżone scenariuszem do tych wykonywanych prze hackerów.

Po szczegóły omawianych rozwiązań zapraszamy do odwiedzenia następujących miejsc:

  – https://admin365.pl/

  – //www.hostersi.pl/?id=oferta_testy_bezpieczenstwa

bezpieczenstwo_danych_medycznych_3bezpieczenstwo_danych_medycznych_2 bezpieczenstwo_danych_medycznych_1

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.