Azure – Kubernetes (AKS) – jak wdrażać aplikację w oparciu o kontenery

13 stycznia 2021

Azure – Kubernetes (AKS) – jak wdrażać aplikację w oparciu o kontenery

Elastyczność środowiska to jedno z najważniejszych wymagań stawianych przed nowoczesną infrastrukturą IT. Microsoft jako dostawca Azure również zaimplementował tą technologię oferując Azure Kubernetes Service (AKS). Podczas tego webinaru omówimy dostępne funkcje w ramach AKS, przykłady wdrożenia klastra z integracją ze środowiskiem on-premise.

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

 

PROGRAM:

  1. Wprowadzenie do AKS Azure.
  2. Azure Arc.
  3. Dlaczego Kubernetes na Azure.
  4. AKS - integracja z siecią on-premise
  5. QA – sesja pytań i odpowiedzi.

 

PROWADZĄCY:

Waldemar Skrzypiec – CEE Cloud Solution Architect. W firmie Microsoft odpowiada za wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu partnerskiego w zakresie technologii Azure. Zafascynowany nowinkami technologicznymi i informatycznymi nieustannie zgłębia swoją wiedzę. Poza pracą interesuje się Hard Enduro, muzyką elektroniczną i komputerami kwantowymi.

 

Tomasz Kowacki - od 11 lat związany z branżą IT. Pasjonat rozwiązań chmurowych, posiadający wiedzę z rozwiązań VMWare, Microsoft. W swojej pracy zawodowej oprócz współpracy z Hostersami, pracował w Tieto oraz Atos Global Services.

 

 

 

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersów wywiązał się znakomicie z powierzonych mu zadań! Firma dba o wydajność i bezpieczeństwo naszych serwisów, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Gorąco polecamy firmę Hostersi jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Aleksandra Krakowska
New Media & Marketing Manager
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.