AWS User Group Poland Meetup Silesia w Katowicach

12 grudnia 2019

Tym razem meetup przez nas organizowany w Katowicach odbył się w muzeum historii komputerów. Pierwszym prelegentem był nasz AWS Hero Adam Smolnik, który miał prezentację pt„ 10 rzeczy o S3, których możesz nie wiedzieć, a które mogą zaskoczyć... również Twój porfel". Taki trochę Deep Dive o Amazon S3. Adam podzielił się również nowościami w AWS, które miał okazję osobiście zobaczyć podczas re:Inventu 2019. Drugim prelegentem był Michał Wójtowicz z Mentor Graphics, który miał prezentację pt"Service mesh wg AWS-a". Oprócz ciekawych prelekcji uczestnicy mieli też okazję zwiedzić muzeum.

AWS User Group Poland Meetup Katowice

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.