AWS Pop-up Hub Warsaw 2022 już za nami

19 października 2022

aws popuphub warsaw

AWS Pop-up Hub Warsaw 2022, największa tegoroczna polska impreza Amazon Web Services, już za nami. Hostersi byli partnerem tego wydarzenia.

 

AWS Pop-up Hub Warsaw (10-14.10.2022) upłynął pod znakiem warsztatów, wystąpień oraz networkingu. Do Warszawy na to wydarzenie przyjechały setki osób, by na żywo wziąć udział w warsztatach, prowadzonych przez znakomitych ekspertów AWS, posłuchać o ciekawych chmurowych wdrożeniach i zastosowaniach konkretnych technologii. Specjalnie na AWS Pop-up Hub Warsaw przyjechało wielu znakomitych gości z Amazon Web Services, m.in. Joseph Hoolachan (General Manager, Central & Eastern Europe Expansion Markets), Dragos Madarasan (Solutions Architect Team Lead) czy Gunnar Grosch (Senior Developer Advocate).

Równolegle do AWS Pop-up Hub odbywało się też wiele dodatkowych imprez, m.in AWS Transformation Day (poniedziałek), podczas którego Hubert Majchrzak z Hostersi razem z Marcel Kasprzak z NeuroSYS opowiedzieli o podróży do chmury oczami C-level managementu. Finałem cyklu wydarzeń był piątek, kiedy odbywał się nie tylko AWS Pop-up Hub, ale również AWS Partner Day, gdzie Tomasz Dwornicki (CEO Hostersi) wygłosi prelekcję "Historia sukcesu Partnera AWS - firmy Hostersi" oraz AWS Community Day, w ramach którego Adam Smolnik, Senior Cloud Architect w Hostersi i pierwszy polski AWS Community Hero opowiedział o historii społeczności AWS. 

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, rozmowy i możliwość spotkania na żywo!

 

aws popup hub warsaw

aws popup hub warsaw

aws popup hub warsaw

aws popup hub warsaw

aws popup hub warsaw

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.