Bezpieczne relacje inwestorskie

28 czerwca 2011

Nowoczesne technologie informatyczne z powodzeniem wykorzystywane są również w relacjach inwestorskich. Ułatwiają komunikowanie się giełdowych spółek z inwestorami, bo bieżące informacje mogą być im dostarczane bardzo szybko ? za pomocą poczty elektronicznej czy też specjalnych portali internetowych. Ważne jest przy tym zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych przetwarzanych on-line.

Zanim oficjalny komunikat emitenta trafi do inwestorów, dane w nim zawarte są wielokrotnie przetwarzane. Ich wymiana wewnętrzna odbywa się zwykle on-line, z wykorzystaniem poczty elektronicznej czy sieci intranetowej. Już na tym etapie powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo, bo niektóre informacje stanowią istotną tajemnicę spółki.

Pracownicy spółki przetwarzający poufne dane z pewnością wiedzą, jak je zabezpieczyć przed dostępem osób trzecich. Ale podczas wymiany pomiędzy pracownikami, dane te mogą być przechwycone w sieci internetowej. Rozwiązaniem jest komunikacja on-line z wykorzystaniem nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury serwerowej.

Hosting Spółek Giełdowych to specjalny pakiet rozwiązań hostingowych firmy Hostersi zaprojektowanych dla spółek notowanych na rynku giełdowym, a wykorzystujących w relacjach inwestorskich nowoczesne technologie informatyczne.

Hosting Spółek Giełdowych to wysokiej jakości hosting, z gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa zasobów przechowywanych na serwerze. W ramach oferty, proponujemy m.in. doradztwo w wyborze architektury serwerowej, opiekę administracyjną, hosting danych osobowych wraz z umową powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz optymalizację wydajnościową serwisu www relacji inwestorskich - wymienia Marcin Baczyński, Doradca Klienta Biznesowego w firmie Hostersi.

Więcej informacji uzyskać można na internetowej stronie www.hostersi.pl oraz pod numerem infolinii 801 000 601.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.