Hostersi z Open’er 2011

30 czerwca 2011

Właśnie rusza 10. jubileuszowy Heineken Open?er Festival w Gdyni. By ułatwić wszystkim uczestnikom poruszanie się po festiwalu, organizator imprezy ? firma Alter Art ? przygotował specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Hosting dla aplikacji Open?er 2011 zapewniają Hostersi.

Aplikacja Open?er 2011 to nie tylko kieszonkowy przewodnik, w którym znajdziemy mapę czy dokładny program festiwalu. To również narzędzie, dzięki któremu można na bieżąco śledzić wydarzenia związane z imprezą. W podręcznej bazie multimediów znajdziemy zdjęcia i wybrane utwory występujących artystów oraz elektroniczny organizer, który nie pozwoli przeoczyć oczekiwanego występu. Festiwalowa aplikacja wykorzystuje także system GPS. Zapamięta wskazane miejsce, a następnie doprowadzi użytkownika do wybranego wcześniej punktu.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w App Store, Android Market oraz w wersji na dotykowe telefony Nokia. Można ją pobrać za pomocą festiwalowej sieci bezprzewodowej w Meeting Points i kafejce Alter Klub. Wszystkim uczestnikom gdyńskiego festiwalu życzymy udanej zabawy!

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.