Urząd Miasta Gdańsk i Picadilla z Hostersami

17 sierpnia 2011

Zasoby informatyczne Urzędu Miasta Gdańsk oraz gry firmy Picadilla udostępniane w popularnych serwisach społecznościowych to kolejni "podopieczni" Hostersów.

Urząd Miasta Gdańsk korzysta z serwera dedykowanego, na którym utrzymywane są zasoby informatyczne urzędu. Hostersi czuwają nad niezawodną dostępnością zasobów, zapewniają również bezpieczeństwo baz danych osobowych przetwarzanych w urzędowych systemach. Urząd Miasta Gdańsk to kolejny klient firmy Hostersi z sektora administracji publicznej. Wcześniej podjęto współpracę m.in. z Urzędem m. st. Warszawa oraz z Instytutem Pamięci Narodowej czy Ministerstwem Ochrony Środowiska.

Z dedykowanego hostingu korzysta również firma Picadilla, która projektuje on-linowe gry na potrzeby popularnych portali społecznościowych. Teraz o bezawaryjne działanie gier zadbają Hostersi, zapewniając hosting wraz z opieką administracyjną.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.