Internetowy serwis przetargowy z hostingiem Hostersów

7 października 2011

Hostersi zapewniają hosting dedykowany wraz z opieką administracyjną internetowemu serwisowi przetargowemu infoklik.eu. Jest to portal, który znacznie ułatwia i przyśpiesza realizację transakcji kupna i sprzedaży, gdyż cały proces odbywa się drogą elektroniczną i jest w pełni zautomatyzowany. Narzędzie powstało przy wsparciu finansowym Funduszu Europejskiego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Jak przekonują właściciele portalu infoklik.eu, informacja jest dzisiaj na rynku jednym z najcenniejszych i najbardziej pożądanych towarów. Jeśli jest ona precyzyjna i skierowana do właściwych adresatów, gwarantuje uzyskanie pożądanych rezultatów. Pomysł na www.infoklik.eu zrodził się właśnie w oparciu o te założenia. Serwis ułatwia kojarzenie nabywców z oferentami, wspomagając proces znalezienia najkorzystniejszej oferty poprzez specjalnie przygotowane do tego celu narzędzia.

Użytkownik portalu otrzymuje dostęp do produktów cyfrowych, dzięki którym wszystkie czynności związane z przygotowaniem transakcji zakupu/sprzedaży realizuje w systemie ? począwszy od przygotowania zapytania ofertowego, poprzez proces informacyjny zachodzący pomiędzy zainteresowanymi stronami, aż po złożenie konkretnego zamówienia.

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia www.infoklik.eu.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.