Internetowy serwis przetargowy z hostingiem Hostersów

7 października 2011

Hostersi zapewniają hosting dedykowany wraz z opieką administracyjną internetowemu serwisowi przetargowemu infoklik.eu. Jest to portal, który znacznie ułatwia i przyśpiesza realizację transakcji kupna i sprzedaży, gdyż cały proces odbywa się drogą elektroniczną i jest w pełni zautomatyzowany. Narzędzie powstało przy wsparciu finansowym Funduszu Europejskiego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Jak przekonują właściciele portalu infoklik.eu, informacja jest dzisiaj na rynku jednym z najcenniejszych i najbardziej pożądanych towarów. Jeśli jest ona precyzyjna i skierowana do właściwych adresatów, gwarantuje uzyskanie pożądanych rezultatów. Pomysł na www.infoklik.eu zrodził się właśnie w oparciu o te założenia. Serwis ułatwia kojarzenie nabywców z oferentami, wspomagając proces znalezienia najkorzystniejszej oferty poprzez specjalnie przygotowane do tego celu narzędzia.

Użytkownik portalu otrzymuje dostęp do produktów cyfrowych, dzięki którym wszystkie czynności związane z przygotowaniem transakcji zakupu/sprzedaży realizuje w systemie ? począwszy od przygotowania zapytania ofertowego, poprzez proces informacyjny zachodzący pomiędzy zainteresowanymi stronami, aż po złożenie konkretnego zamówienia.

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia www.infoklik.eu.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.