Telecom Media i Nestle w portfolio Hostersów

9 listopada 2011

Telecom Media oraz marka Nestle w gronie klientów firmy Hostersi.

Spółka Telecom Media korzysta z kolokacji swoich serwerów w Hostersi Data Center wraz z opieką administracyjną. Serwerownia firmy Hostersi spełnia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Hostersi dbają o odpowiednie warunki pracy serwerów oraz o bezpieczeństwo i niezawodny dostęp do przechowywanych na nich zasobów informatycznych spółki Telecom Media.

Marka Nestle po raz kolejny wybrała z kolei rozwiązanie specjalizowanego hostingu serwisu www będącego elementem kampanii reklamowej (ADhosting). Tym razem zespół techniczny Hostersów dba o niezawodną obecność w Sieci serwisu www.kieszonkoweza1baton.pl. Kampania ?Kieszonkowe za 1 baton? to kreacja agencji Linea Recta.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.