Telecom Media i Nestle w portfolio Hostersów

9 listopada 2011

Telecom Media oraz marka Nestle w gronie klientów firmy Hostersi.

Spółka Telecom Media korzysta z kolokacji swoich serwerów w Hostersi Data Center wraz z opieką administracyjną. Serwerownia firmy Hostersi spełnia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Hostersi dbają o odpowiednie warunki pracy serwerów oraz o bezpieczeństwo i niezawodny dostęp do przechowywanych na nich zasobów informatycznych spółki Telecom Media.

Marka Nestle po raz kolejny wybrała z kolei rozwiązanie specjalizowanego hostingu serwisu www będącego elementem kampanii reklamowej (ADhosting). Tym razem zespół techniczny Hostersów dba o niezawodną obecność w Sieci serwisu www.kieszonkoweza1baton.pl. Kampania ?Kieszonkowe za 1 baton? to kreacja agencji Linea Recta.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.