Kolejne firmy w portfolio Hostersów

14 grudnia 2011

Międzynarodowa korporacja Jones Lang LaSalle zajmująca się wynajmem powierzchni biurowych, agencja Prestige MJM organizująca koncerty światowych gwiazd w Polsce oraz Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie to klienci, którzy wybrali hosting firmy Hostersi.

Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Firma obsługuje klientów w 60 krajach w ponad 1000 lokalizacjach na świecie, poprzez sieć 185 korporacyjnych biur. Hostersi dostarczają hosting dedykowany wraz z opieką administracyjną dla portalu www.bazabiur.pl,za pośrednictwem którego Jones Lang LaSalle oferuje wynajem powierzchni biurowych w Polsce.

Prestige MJM to agencja zajmująca się organizacją dużych widowisk. Agencja Prestige MJM zorganizowała m.in. ubiegłoroczny koncert Bryana Adamsa w Rybniku, a w 2012 roku organizuje w Polsce koncerty Michaela Buble i zespołu Guns N?Roses. Hostersi zapewniają wirtualny hosting dedykowany wraz z hostingiem danych osobowych i opieką administracyjną dla serwisu www.imprezyprestige.com oraz systemu sprzedaży biletów www.bilety.imprezyprestige.com.

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie to kolejny klient Hostersów z sektora administracji publicznej. Urząd korzysta z rozwiązań hostingowych dedykowanych dla urzędów i instytucji publicznych, a zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych. Przypomnijmy, z takich rozwiązań korzystają m.in. powiatowe urzędy pracy w Opolu, Kłodzku, Białymstoku, Chrzanowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze oraz Urząd Miasta st. Warszawa.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.