Szlachetna Paczka w Hostersach!

11 stycznia 2012

Zbierając zużyte tusze i tonery z naszych drukarek, wspieramy akcję „Szlachetna Paczka”! Miło nam poinformować, że firma Hostersi dołączyła do projektu pn. „Szlachetna Paczka w Biurze”.

SONY DSC

Pozornie bezużyteczne odpady z urządzeń drukujących obecne w każdej firmie mogą zamienić się w realną pomoc za pośrednictwem „Szlachetnej Paczki” i proekologicznego zachowania.

SONY DSC

Odpady zbierane są do specjalnych kartonów, a następnie przekazywane koordynatorowi projektu, który zajmuje się ich odbiorem i utylizacją. Uzyskane z utylizacji odpadów pieniądze przekazywane są na konto akcji „Szlachetna Paczka”.

SONY DSC

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.