10. KrakSpot z hostersową energią

26 listopada 2010

uż po raz dziesiąty Hostersi dodali energii uczestnikom KrakSpot?a! Od samego pocytku istnienia KrakSpot?a, czyli od prawie 2,5 roku, częstujemy ?hostersowymi? napojami energetycznymi i pizzą.

10. Krakspot odbył się 25 listopada 2010 r. w Hotelu Qubus w Krakowie. W spotkaniu udział wzięło blisko 200 osób związanych z z nowymi mediami. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych tematów, była to też okazja do podsumowania dotychczasowych KrakSpot?ów.

KrakSpot to cykliczne, nieformalne i otwarte spotkanie ludzi mniej lub bardziej związanych z nowymi mediami. Celem jest integracja osób o podobnych zainteresowaniach, zainteresowanie ich nowymi tematami i umożliwnienie przekazania zdobytego doświadczenia i spostrzeżeń dalej. – Otwarty umysł to podstawowy warunek uczestnictwa w spotkaniach ? mówi Marcin Jaśkiewicz, pomysłodawca i organizator KrakSpot?u.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

Case Studies
Referencje

Hostersi odpowiadali za migrację naszej platformy Nsflow do środowiska Amazon Web Services, opartego na klastrach Kubernetes. Proces został przeprowadzony z zachowaniem pryncypiów CI/CD, zapewniających sprawną migrację. Współpracę z Hostersami oceniamy wysoko, ze szczególnym naciskiem na profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie osób biorących udział w procesie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, o rozbudowanych kompetencjach w obszarze AWS i Kubernetes.

Tomasz Kowalczyk
CEO NeuroSYS Sp. z o.o.
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.