10. KrakSpot z hostersową energią

26 listopada 2010

uż po raz dziesiąty Hostersi dodali energii uczestnikom KrakSpot?a! Od samego pocytku istnienia KrakSpot?a, czyli od prawie 2,5 roku, częstujemy ?hostersowymi? napojami energetycznymi i pizzą.

10. Krakspot odbył się 25 listopada 2010 r. w Hotelu Qubus w Krakowie. W spotkaniu udział wzięło blisko 200 osób związanych z z nowymi mediami. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych tematów, była to też okazja do podsumowania dotychczasowych KrakSpot?ów.

KrakSpot to cykliczne, nieformalne i otwarte spotkanie ludzi mniej lub bardziej związanych z nowymi mediami. Celem jest integracja osób o podobnych zainteresowaniach, zainteresowanie ich nowymi tematami i umożliwnienie przekazania zdobytego doświadczenia i spostrzeżeń dalej. – Otwarty umysł to podstawowy warunek uczestnictwa w spotkaniach ? mówi Marcin Jaśkiewicz, pomysłodawca i organizator KrakSpot?u.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.