Zapowiedź wsparcia technicznego cross-account dla AWS Global Accelerator

2 listopada 2023

Od dzisiaj AWS Global Accelerator obsługuje punkty końcowe cross-account, umożliwiając dostęp do punktów końcowych na wielu kontach za pomocą jednego akceleratora.

Korzystając z funkcji cross-account, możesz użyć jednego akceleratora jako stałego punktu wejścia do aplikacji działającej na wielu kontach, która korzysta z zasobów na kilku różnych kontach. Możesz skonfigurować funkcjonalność cross-account, tworząc załącznik, który definiuje akceleratory, zasoby i konta, które mają uprawnienia do uwzględnienia. Następnie możesz dodać jako punkty końcowe zasoby cross-account, które są dozwolone w akceleratorze, podobnie jak dodajesz inne zasoby. Załączniki cross-account można konfigurować za pomocą standardowych narzędzi AWS, w tym konsoli zarządzania AWS, pakietu AWS SDK lub interfejsu CLI AWS.

Korzystanie z funkcji cross-account w Global Accelerator nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z dokumentacją dla programistów w Przewodniku programisty AWS Global Accelerator Developer Guide. Aby rozpocząć korzystanie z AWS Global Accelerator, odwiedź stronę produktu Global Accelerator.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.