Zapowiedź obsługi PostgreSQL 12.5 dla Amazon RDS w AWS Outposts

28 maja 2021

Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) w AWS Outposts od teraz obsługuje PostgreSQL 12.5 dla wdrożenia produkcyjnego. Amazon RDS on Outposts pozwala Ci na wdrażanie w pełni zarządzanych instancji bazy danych w środowiskach lokalnych.

AWS Outposts jest w pełni zarządzaną usługą, która rozszerza infrastrukturę i usługi AWS, interfejsy API i narzędzia do praktycznie dowolnego centrum danych, przestrzeni kolokacyjnej lub obiektu lokalnego, zapewniając prawdziwie spójne środowisko hybrydowe. Możesz wdrożyć Amazon RDS w Outposts, aby konfigurować, obsługiwać i skalować relacyjne bazy danych MySQL, Microsoft SQL Server i PostgreSQL w sposób relacyjny, tak jak w chmurze.

Amazon RDS on OutPosts od teraz może wdrażać PostgreSQL 12.2, 12.3, 12.4 i 12.5. W celu uzyskania informacji na temat Amazon RDS on Outposts, odwiedź stronę produktu lub zapoznaj się z dokumentacją.

Case Studies
Referencje

Hostersi zrealizowali usługi konsultingowe z zakresu doboru odpowiedniej bazy danych w Amazon Web Services oraz pomyślnie przeprowadzili migrację bazy danych MySQL do Amazon Aurora. 

Tomasz Ślązok
CTO Landingi
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.