Poznaj dostawcę AWS .NET Distributed Cache dla DynamoDB

6 listopada 2023

Twórcy AWS z przyjemnością zapowiadają wydanie wersji zapoznawczej AWS .NET Distributed Cache Provider for DynamoDB. Ta biblioteka umożliwia wykorzystanie usługi Amazon DynamoDB jako magazynu dla platformy rozproszonej pamięci podręcznej ASP.NET Core.

Pamięć podręczna może poprawić wydajność aplikacji; zewnętrzna pamięć podręczna umożliwia współdzielenie danych pomiędzy serwerami aplikacji i pomaga uniknąć błędów w pamięci podręcznej podczas ponownego uruchamiania lub ponownego wdrażania aplikacji. Klienci mogą teraz używać tabel DynamoDB do buforowania stanu sesji przy użyciu platformy ASP.NET Core.

Zacznij od zainstalowania pakietu AWS.DistributedCacheProvider z NuGet.org. To typ open source, a autorzy z niecierpliwością czekają na wkład społeczności! Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do artykułu na blogu AWS, odwiedź stronę GitHub i sprawdź dokumentację dla programistów.

Źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.