Ogłoszenie nowej strefy AWS Wavelength Zone w Osace, Japan

4 lutego 2021

4-go lutego AWS ogłosił dostępność nowej strefy AWS Wavelength Zone w sieci 5G firmy KDDI w Osace. Wavelength Zones są teraz dostępne w 2 lokalizacjach w Japonii, w tym w ogłoszonej wcześniej strefie Wavelength w Tokio.

Wavelength osadza usługi obliczeniowe i pamięci masowej AWS na brzegu sieci 5G dostawców usług komunikacyjnych, zapewniając jednocześnie bezproblemowy dostęp do usług w chmurze działających w regionie AWS. Dzięki temu AWS Wavelength minimalizuje opóźnienia i liczbę przeskoków sieciowych wymaganych do połączenia urządzenia 5G do aplikacji hostowanej na AWS.

Dzięki AWS Wavelength i KDDI 5G twórcy mogą teraz tworzyć aplikacje o ultra niskich opóźnieniach, które są niezbędne w takich zastosowaniach, jak inteligentne fabryki, interaktywne transmisje na żywo, autonomiczne pojazdy, połączone szpitale oraz rozszerzona i wirtualna rzeczywistość.

Aby uzyskać dostęp do Wavelength Zones kliknij tutaj.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.