Odkrywaj, przeglądaj i koryguj niezamierzony dostęp do sekretów Secrets Manager, używając IAM Access Analyzer

9 lutego 2021

AWS Identity and Access Management (IAM) Access Analyzer od teraz analizuje zasady oparte na zasobach AWS Secrets Manager, aby pomóc Ci w odkrywaniu sekretów, do których można uzyskać dostęp publicznie lub z innych kont czy organizacji.

IAM Access Analyzer ułatwia identyfikację oraz korektę niezamierzonego publicznego udostępniania tajemnic Secrets Manager pomiędzy kontami lub organizacjami. Pomaga to w ograniczeniu dostępu do Twoich sekretów oraz dostosowaniu się do najlepszych praktyk bezpieczeństwa najmniejszego uprzywilejowania.

IAM Access Analyzer jest dostępny bez dodatkowych opłat w konsoli IAM oraz poprzez APIs we wszystkich komercyjnych regionach AWS Regions, AWS China regions i AWS GowCloud (USA). Aby dowiedzieć się więcej na temat IAM Access Analyzer oraz tego, jakie zasoby obsługuje, zobacz stronę z dokumentacją.

źródło: https://aws.amazon.com/

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.