Integracja AWS Well-Architected Tool z organizacjami AWS

11 lipca 2022

AWS Well-Architected Tool integruje się teraz z AWS Organizations, umożliwiając architektom chmury szerzenie udostępniania swoich obciążeń i niestandardowych obiektywów w całej organizacji. AWS Organizacje to usługa zarządzania kontami, która umożliwia klientom umocnienie wielu kont AWS w jedną, centralnie zarządzaną organizację. Ta aktualizacja zwiększy wydajność i ułatwi udostępnianie obiektywów i obciążeń wielu kontom.

Klienci posiadający dobrą architekturę będą mogli przyznać dostęp określonym zespołom lub działom, dzieląc się swoimi obciążeniami i niestandardowymi obiektywami w różnych podzbiorach w ramach organizacji. Wspomoże to współpracę między zespołami i zaoszczędzi czas klientów, umożliwiając im szybsze skalowanie wśród szerszej publiczności. Dodatkowo klienci będą mogli lepiej kontrolować dostęp do obciążeń i niestandardowych obiektywów.

Ta nowa funkcja jest dostępna dla klientów i Partnerów AWS bez dodatkowych opłat w Konsoli Zarządzania AWS i jest oferowana we wszystkich Regionach, w których dostępne jest dobrze zaprojektowane narzędzie AWS. Narzędzie AWS Well-Architected Tool zostało tak zaprojektowane, aby pomóc w przeglądzie stanu aplikacji i obciążeń oraz zapewnia centralne miejsce dla najlepszych praktyk architektonicznych i narzędzi w celu usprawnienia podejmowania decyzji, zminimalizowania ryzyka i obniżenia kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o AWS Well-Architected Tool, odwiedź dokumentację i stronę produktu. Aby nawiązać kontakt z dobrze zaprojektowanym partnerem AWS, odwiedź Wyszukiwarkę rozwiązań dla partnerów AWS.

 

Źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.