Instancje EC2 High Memory z maksymalnie 12TB pamięci dostępne w dwóch dodatkowych regionach z opcjami zakupu On-Demand oraz Savings Plan

21 czerwca 2021

Pod koniec maja 2021, Amazon ogłosił, iż Amazon EC2 High Memory Instances z 6 TB, 9 TB i 12 TB pamięci (u-6tb1.56xlarge, u-6tb1.112xlarge, u-9tb1.112xlarge i u-12tb1.112xlarge) są dostępne w zachodnich stanach USA (Oregon) ) i AWS GovCloud (US-West). Globalna dostępność tych nowych instancji obejmuje teraz regiony AWS Wschodnie stany USA (Płn. Wirginia), Zachodnie stany USA (Oregon), AWS GovCloud (Zachodnie stany USA), Europa (Irlandia, Frankfurt) i Azja-Pacyfik (Singapur). Klienci mogą zacząć korzystać z tych nowych instancji High Memory z opcjami zakupu OD i Savings Plan. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Amazon EC2 High Memory.

Instancje Amazon EC2 High Memory są certyfikowane przez SAP do uruchamiania Business Suite na HANA, SAP S/4HANA, Data Mart Solutions na HANA, Business Warehouse na HANA i SAP BW/4HANA w środowiskach produkcyjnych. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz Certified and Supported SAP HANA Hardware Directory.

Aby uzyskać informacje o tym, jak rozpocząć migrację SAP HANA na instancje EC2 High Memory, zapoznaj się z dokumentacją Migrating SAP HANA on AWS to an EC2 High Memory Instance . Aby usłyszeć od Stevena Jonesa, dyrektora generalnego SAP ds. AWS, o tym, co ta premiera oznacza dla klientów SAP, możesz przeczytać jego blog dotyczący uruchomienia.

Case Studies
Referencje

Hostersi zrealizowali usługi konsultingowe z zakresu doboru odpowiedniej bazy danych w Amazon Web Services oraz pomyślnie przeprowadzili migrację bazy danych MySQL do Amazon Aurora. 

Tomasz Ślązok
CTO Landingi
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.