https://aws.amazon.com/about-aws/whats-new/2023/02/aws-systems-manager-change-calendar-view-operational-events/

10 lutego 2023

Change Calendar, funkcja AWS Systems Manager, pomaga teraz klientom przeglądać ich zdarzenia operacyjne, takie jak okna konserwacyjne, powiązania menedżerów stanu i planowane wykonania automatyzacji wraz ze zdarzeniami krytycznymi dla ich działalności.

Korzystając z kalendarza zmian, możesz zaplanować wydarzenia w kalendarzu, aby kontrolować zmiany wprowadzane w zasobach AWS podczas wydarzeń, takich jak publiczne promocje marketingowe oraz gdy spodziewasz się dużego zapotrzebowania na swoje zasoby. Aby pomóc Ci uzyskać pełny wgląd w zmiany operacyjne, Kalendarz zmian integruje się z innymi funkcjami Systems Manager, takimi jak Automation, Maintenance Windows, State Manager i Change Manager, oraz wstępnie zapełnia Kalendarz zmian widokiem zdarzeń operacyjnych. Ta nowa funkcja automatycznie wyświetla zdarzenia operacyjne wraz ze zdarzeniami o znaczeniu krytycznym dla Twojej firmy, aby pomóc klientom dowiedzieć się o okresach ograniczeń podczas planowania nowych zadań.

Aby rozpocząć, wybierz opcję Zmień kalendarz w konsoli Systems Manager w lewym menu nawigacyjnym. Twoje istniejące lub nowe kalendarze zmian zostaną domyślnie wstępnie wypełnione wcześniej wymienionymi zdarzeniami operacyjnymi.

Ta funkcja jest dostępna we wszystkich publicznych regionach AWS, w których oferowane jest oprogramowanie AWS Systems Manager, z wyjątkiem regionów Amazon Web Services China (Pekin, obsługiwany przez Sinnet), Amazon Web Services China (Ningxia, obsługiwany przez NWCD) i AWS GovCloud (USA). Aby uzyskać więcej informacji na temat tej funkcji, zapoznaj się z dokumentacją AWS. Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach Systems Manager, sprawdź AWS Systems Manager.

źródło:AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.