AWS zapowiada polecenie zapytania o liczne statystyki dla usługi Amazon CloudWatch Logs Insights

1 lutego 2024

Amazon CloudWatch Logs z radością ogłasza możliwość użycia przez klientów maksymalnie dwóch poleceń statystycznych w zapytaniu Log Insights.

Zwiększając liczbę poleceń stats do dwóch w jednym zapytaniu, klienci mogą teraz używać drugiego polecenia stats do wykonywania agregacji wyników pierwszej operacji na statystykach. Na przykład klienci mogą agregować ruch w dziennikach w 10-minutowych odstępach za pomocą polecenia stats, a następnie obliczyć maksymalny ruch w 10-minutowych odstępach za pomocą innego polecenia stats w tym samym zapytaniu.

Amazon CloudWatch Logs Insights to w pełni zintegrowana, interaktywna usługa analizy logów płatna zgodnie z rzeczywistym użyciem dla CloudWatch. Usługa Logs Insights umożliwia przeglądanie, analizowanie i wizualizację dzienników, co pozwala z łatwością rozwiązywać problemy operacyjne. Logs Insights obsługuje zapytania z agregacjami, filtrami i wyrażeniami regularnymi do analizy dzienników. Klienci mogą teraz używać wielu poleceń statystycznych w zapytaniu dotyczącym wglądu w dzienniki w celu generowania wydajnych agregacji.

Ta funkcja jest teraz dostępna we wszystkich regionach AWS, z wyjątkiem regionów AWS w Chinach.

Aby dowiedzieć się więcej o nowym poleceniu dotyczącym licnych statystyk, sprawdź przewodnik Query Syntax Guide lub wybierz opcję „Query help” na stronie konsoli CloudWatch Logs Insights. Aby rozpocząć korzystanie z CloudWatch Logs Insights, możesz odwiedzić przewodnik AWS dla początkujących i sprawdzić stronę z cenami, aby uzyskać więcej informacji.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.