AWS Well-Architected Tool usprawnia wykrywanie obciążeń i przyspiesza przeglądy

7 listopada 2022

AWS z przyjemnością ogłasza dostępność dwóch nowych funkcji w AWS Well-Architected Tool (AWS WA Tool) – integracji z AWS Trusted Advisor i AWS Service Catalog AppRegistry – które pomogą Ci w łatwiejszy i szybszy sposób znaleźć informacje potrzebne do udzielenia odpowiedzi na pytania Well-Architected i skrócić czas przeglądu.

Do tej pory klienci przeprowadzający przeglądy AWS Well-Architected Framework musieli poświęcać sporo czasu na weryfikację swoich odpowiedzi, dwukrotnie sprawdzając swoje obciążenia, aby upewnić się, czy przestrzegają najlepszych praktyk; nie było wyraźnego związku między przeglądanym obciążeniem a powiązanymi z nim zasobami. Dzięki integracji z Trusted Advisor AWS narzędzie AWS WA przedstawia teraz wyniki oparte na zautomatyzowanych kontrolach zasobów Trusted Advisor, dostarczając dalszych informacji kontekstowych podczas recenzji. Ta zmiana poprawia dokładność Twoich odpowiedzi i tym samym usprawnia przegląd.

Narzędzie AWS WA jest teraz zintegrowane z AWS Service Catalog AppRegistry. Katalog usług AWS AppRegistry umożliwia przechowywanie aplikacji AWS, powiązanych z nimi kolekcji zasobów i grup atrybutów aplikacji. Integracja z katalogiem usług AWS AppRegistry zapewnia lepszy wgląd w to, które aplikacje są powiązane z obciążeniami podczas procesu przeglądu dobrze Well-Architected, oszczędzając czas dzięki śledzeniu i organizowaniu zasobów powiązanych z obciążeniem.

Usługa AWS Service Catalog AppRegistry w AWS WA Tool jest ogólnie dostępna dla wszystkich klientów. Dostęp do czeków Zaufanego Doradcy AWS w ramach Narzędzia AWS WA jest oparty na Planie Wsparcia AWS klienta. Narzędzie AWS WA jest dostępne w następujących Regionach AWS: Wschodnie Stany Zjednoczone (Północna Wirginia, Ohio), Zachodnie Stany Zjednoczone (Kalifornia Północna, Oregon), Kanada (Centrum), Europa (Frankfurt, Irlandia, Londyn, Paryż, Sztokholm), Regiony Ameryki Południowej (Sao Paulo), Azji i Pacyfiku (Singapur, Sydney, Tokio, Seul, Bombaj, Hongkong), Bliski Wschód (Bahrajn) i AWS GovCloud (USA).

Aby rozpocząć nową integrację z AWS Trusted Advisor, wypróbuj narzędzie AWS WA w konsoli zarządzania AWS i włącz wsparcie AWS Trusted Advisor lub zapoznaj się z dokumentacją. Aby rozpocząć nową integrację AppRegistry z katalogiem usług AWS, przetestuj narzędzie AWS WA w konsoli zarządzania AWS i dodaj zasoby do nowego lub istniejącego obciążenia.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.