AWS Systems Manager Patch Manager obsługuje teraz Ubuntu 22.04

16 sierpnia 2023

Patch Manager, funkcja AWS Systems Manager, obsługuje teraz wdrażanie poprawek dla instancji z systemem Ubuntu 22.04.

Patch Manager umożliwia automatyczne łatanie węzłów zarówno aktualizacjami związanymi z bezpieczeństwem, jak i innymi rodzajami aktualizacji w całej infrastrukturze. Patch Manager obsługuje wiele popularnych systemów operacyjnych, w tym Windows Server, Amazon Linux i Red Hat Enterprise Linux (RHEL). Pełną listę obsługiwanych systemów operacyjnych można znaleźć na stronie podręcznika użytkownika wymagań wstępnych programu Patch Manager.

Ta funkcja jest dostępna we wszystkich regionach AWS, w których oferowany jest Patch Manager. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę produktu Systems Manager i dokumentację programu Systems Manager Patch Manager.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.