AWS Systems Manager Patch Manager obsługuje teraz Alma Linux

14 sierpnia 2023

Patch Manager, funkcja AWS Systems Manager, obsługuje teraz wdrażanie poprawek dla instancji z systemem Alma Linux w wersjach 8.3-8.7, 9.0-9.1.

Patch Manager umożliwia automatyczne łatanie węzłów zarówno aktualizacjami związanymi z bezpieczeństwem, jak i innymi rodzajami aktualizacji w całej infrastrukturze. Patch Manager obsługuje wiele popularnych systemów operacyjnych, w tym Windows Server, Amazon Linux i Red Hat Enterprise Linux (RHEL). Pełną listę obsługiwanych systemów operacyjnych można znaleźć na stronie podręcznika użytkownika wymagań wstępnych programu Patch Manager.

Ta funkcja jest dostępna we wszystkich regionach AWS, w których oferowany jest Patch Manager. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę produktu Systems Manager i sprawdź dokumentację programu Systems Manager Patch Manager.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.