AWS Security Hub integruje się teraz z AWS Control Tower (wersja zapoznawcza)

16 stycznia 2023

AWS Security Hub integruje się teraz z AWS Control Tower, umożliwiając tym samym łączenie AWS Security Hub detective controls z proaktywnymi lub prewencyjnymi kontrolami AWS Control Tower i zarządzanie nimi razem za pomocą AWS Control Tower.

Kontrolki AWS Security Hub są od teraz mapowane na powiązane cele kontrolne w bibliotece AWS Control Tower, zapewniając całościowy widok kontroli wymaganych do spełnienia określonego celu.

To połączenie ponad 160 kontrolek detektywistycznych z AWS Security Hub z wbudowaną automatyzacją AWS Control Tower dla środowisk z wieloma kontami zapewnia solidną podstawę zarządzania i gotowych kontroli wymaganych do skalowania Twojej firmy przy użyciu nowych obciążeń AWS i usług. Ta kombinacja pomaga również monitorować, czy środowisko AWS z wieloma kontami jest bezpieczne i zarządzane zgodnie z najlepszymi praktykami, takimi jak standard AWS Foundational Security Best Practices.

Aby korzystać z AWS Security Hub w AWS Control Tower, przejdź do biblioteki AWS Control Tower. Po wybraniu dowolnej kontrolki pochodzącej z AWS Security Hub, możesz włączyć ją bezpośrednio z AWS Control Tower. AWS Control Tower aktywuje AWS Security Hub w Twoim imieniu, a nowy Service-Managed Standard zostanie utworzony w ramach AWS Security Hub. Nowy standard, zarządzany przez AWS Control Tower, pozwala zobaczyć, które kontrolki AWS Security Hub zostały aktywowane przez AWS Control Tower wraz z ich ocenami. Aby rozpocząć, odwiedź stronę produktu AWS Control Tower.

Pełną listę regionów AWS, w których dostępna jest AWS Control Tower, możesz znaleźć w tabeli regionów AWS. Ta integracja jest dostępna w wersji zapoznawczej we wszystkich regionach, w których dostępna jest platforma AWS Control Tower.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.