AWS CodeBuild obsługuje teraz obliczenia AWS Lambda

8 lutego 2024

Klienci AWS CodeBuild mogą teraz używać AWS Lambda do tworzenia i testowania swoich pakietów oprogramowania.

AWS CodeBuild to w pełni zarządzana usługa ciągłej integracji, która sporządza kod źródłowy, uruchamia testy i tworzy gotowe do wdrożenia pakiety oprogramowania. 

Klienci mogą teraz wybrać AWS Lambda jako nowy tryb obliczeniowy do wykonania kompilacji. Klienci doświadczą szybszych kompilacji dzięki niemal natychmiastowemu czasowi uruchamiania AWS Lambda. Dodatkowo zyskają także optymalizację kosztów w trakcie korzystania z obliczeń Lambda, ponieważ są one rozliczane za sekundę użytkowania. CodeBuild oferuje obliczenia AWS Lambda zarówno w architekturach zestawu instrukcji x86_64, jak i Arm64.

Oferta obliczeniowa CodeBuild Lambda jest dostępna we wschodnich stanach USA (płn. Wirginia, Ohio), zachodnich stanach USA (Oregon), Ameryce Południowej (São Paulo), regionie Azji i Pacyfiku (Singapur, Tokio, Sydney, Bombaj), Europy (Irlandia, Frankfurt). Aby uzyskać więcej informacji na temat regionów AWS, w których dostępny jest CodeBuild, sprwadź informacje na stronie AWS Regions.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć pracę z CodeBuild, odwiedź stronę produktu AWS CodeBuild. W celu uzyskania informacji o nowym trybie obliczeniowym Lambda w CodeBuild, zapoznaj się z dokumentacją CodeBuild dotyczącą uruchamiania kompilacji na Lambdzie.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.