AWS CodeBuild obsługuje teraz GitHub Actions

6 listopada 2023

Klienci AWS CodeBuild mogą teraz korzystać z GitHub Actions podczas tworzenia i testowania pakietów oprogramowania. AWS CodeBuild to w pełni zarządzana usługa ciągłej integracji, która kompiluje kod źródłowy, uruchamia testy i tworzy gotowe do wdrożenia pakiety oprogramowania. Projekty CodeBuild klientów mogą teraz wykorzystywać wiele gotowych akcji dostępnych na rynku GitHub. GitHub Actions to aplikacje typu open source dla platformy GitHub Actions, które wykonują złożone, ale często powtarzane zadania.

Dzięki integracji CodeBuild z GitHub Actions możesz teraz rozszerzyć definicję specyfikacji kompilacji, aby odwoływać się do rozwiązań innych firm. Nie ma potrzeby tworzenia i utrzymywania niestandardowych integracji ani uczenia się, jak integrować rozwiązania innych z procesem kompilacji.

Integracja CodeBuild z działaniami GitHub jest dostępna we wschodnich stanach USA (Wirginia północna, Ohio), zachodnich stanach USA (północna Kalifornia, Oregon), Ameryce Południowej (Sao Paulo), regionie Azji i Pacyfiku (Singapur, Tokio, Sydney, Hyderabad, Melbourne, Seul, Bombaj, Osaka, Hongkong, Dżakarta), Europie (Irlandia, Frankfurt, Zurych, Paryż, Sztokholm, Mediolan, Londyn, Hiszpania), Kanadzie, Bliskim Wschodzie (Bahrajn, ZEA) i Afryce (Kapsztad). Aby uzyskać więcej informacji na temat regionów AWS, w których dostępny jest CodeBuild, sprawdź stronę Regiony AWS.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć pracę z CodeBuild, odwiedź stronę produktową AWS CodeBuild. Aby otrzymać więcej informacji o integracji CodeBuild z akcjami GitHub, zapoznaj się z dokumentacją CodeBuild dotyczącą uruchamiania akcji GitHub.

Źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.