AWS CodeBuild obsługuje obciążenia oparte na Arm przy użyciu AWS Gravition2

8 marca 2021

Wsparcie AWS CodeBuild dla obciążeń opartych na Arm działa teraz na AWS Gravition2 bez żadnej dodatkowej konfiguracji.

W listopadzie 2019 roku CodeBuild uruchomił wsparcie dla natywnych kompilacji Arm na pierwszej generacji procesorów AWS Gravition. Wsparcie dla tych platform umożliwia klientom tworzenie i testowanie Arm bez konieczności naśladowania lub kompilacji krzyżowej. Od teraz klienci CodeBuild, których celem jest Arm, mogą korzystać z rozszerzonych możliwości procesorów AWS Graviton2. Ta aktualizacja zapewni duży skok w przypadku wydajności i możliwości w porównaniu z procesorami AWS Graviton pierwszej generacji. Zapewniają one 7-krotnie większą wydajność, 4 razy więcej rdzeni obliczeniowych, 5 razy szybszą pamięć oraz 2 razy większe pamięci podręczne.

Wsparcie CodeBuild dla Arm przy użyciu Gravition2 jest od teraz dostępne we wschodnich stanach USA (Północna Wirginia, Ohio), zachodnich stanach USA (Oregon), Europie (Irlandia, Frankfurt), Azji i Pacyfiku (Bombaj, Tokio, Sydney).

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wsparcia CodeBuild dla Arm, zapoznaj się z dokumentacją. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć, odwiedź stronę produktową AWS CodeBuild.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.