AWS Backup dodaje wsparcie dla ciągłego tworzenia kopii zapasowych i przywracania do punktu w czasie instancji Amazon RDS

18 marca 2021

AWS Backup rozszerza wsparcie o obsługę ciągłych kopii zapasowych i przywracania do punktu w czasie (PITR) instancji Amazon Relational Database (Amazon RDS).

Od teraz oprócz istniejącej obsługi zaplanowanych migawek Amazon RDS możesz także usprawnić planowanie i zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych oraz kontrolę dostępu do ciągłych kopii zapasowych Amazon RDS.

Od tej pory nie musisz już koordynować okien kopii zapasowych, okresów przechowywania lub kontroli dostępu między Amazon RDS a AWS Backup. Możesz także przeprowadzać odzyskiwanie instancji Amazon RDS do określonego punktu w czasie bezpośrednio z AWS Backup.

AWS Backup umożliwia centralizację i automatyzację ochrony danych w usługach AWS. Oferuje opłacalną, w pełni zarządzaną, opartą na zasadach usługę, która dodatkowo znacznie upraszcza ochronę danych na dużą skalę. Ponadto AWS Backup pomaga w spełnieniu wymogów dotyczących zgodności z przepisami i osiągnięciu celów związanych z Twoją ciągłością biznesową. Aby dowiedzieć się więcej na temat Amazon RDS, odwiedź stronę produktową i zapoznaj się z dokumentacją.

Aby rozpocząć i uzyskać więcej przydatnych informacji, odwiedź blog oraz konsolę AWS Backup.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.