AWS Artifact uruchamia powiadomienia e-mail

11 grudnia 2023

Amazon Web Services (AWS) ogłasza ogólną dostępność powiadomień w konsoli AWS Artifact.

Od tej pory możesz teraz subskrybować powiadomienia i tworzyć konfiguracje, aby otrzymywać powiadomienia, gdy w AWS Artifact pojawi się nowy raport lub umowa albo nowa wersja istniejącego raportu lub umowy.

Podczas tworzenia konfiguracji możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać powiadomienia dotyczące wszystkich raportów i umów, czy tylko podzbioru raportów, a także podać adresy e-mail osób, które chcą otrzymywać powiadomienia. Gdy odbiorca zweryfikuje swój adres e-mail, zacznie otrzymywać powiadomienia e-mail zgodnie z preferencjami wybranymi w konfiguracji. Aby korzystać z powiadomień w AWS Artifact, musisz także włączyć uprawnienia do usługi powiadomień użytkowników AWS.

Funkcja powiadomień jest dostępna we wszystkich regionach komercyjnych, w których dostępny jest artefakt AWS. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z FAQ i dokumentacją dotyczącą powiadomień o AWS Artifact. Aby rozpocząć, przejdź do konsoli powiadomień o AWS Artifact.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.