AWS Application Composer obsługuje teraz ponad 1000 zasobów AWS CloudFormation

11 marca 2024

Firma Amazon Web Services, Inc uruchamiła rozszerzoną obsługę zasobów dla AWS Application Composer, od 13 do wszystkich ponad 1000 zasobów obsługiwanych przez AWS CloudFormation.

To uruchomienie umożliwia przeciągnięcie dowolnych zasobów wymaganych w przypadku użycia na interaktywne płótno przypominające diagram, gdzie edytor zapewnia automatyczne uzupełnianie i sprawdzanie poprawności podczas konfigurowania każdej usługi. Dzięki AWS Application Composer możesz skupić się na architekturze wysokiego poziomu aplikacji, podczas gdy płótno pomaga w konfiguracji i utrzymuje infrastrukturę gotową do wdrożenia w postaci definicji kodu.

Dzięki AWS Application Composer możesz budować infrastrukturę w postaci kodu, pozostając w kontekście interaktywnego diagramu architektury. W miarę konfigurowania i integrowania usług wiele zasobów jest automatycznie organizowanych, aby zapewnić przejrzystą wizualizację architektury. Korzystając z AWS Application Composer w konsoli zarządzania AWS, możesz stworzyć nową architekturę od początku lub zacząć od istniejącego szablonu AWS CloudFormation lub AWS Serverless Application Model (SAM). Korzystając z przeglądarek internetowych, takich jak Chrome lub Edge, możesz bezpośrednio połączyć AWS Application Composer z lokalnym projektem, aby pracować w IDE lub CLI wraz z płótnem wizualnym. Aby rozpocząć, odwiedź stronę produktu lub zapoznaj się z dokumentacją AWS Application Composer.

Aplikacja Application Composer jest dostępna w następujących regionach: Wschodnie stany USA (płn. Wirginia, Ohio), Zachodnie stany USA (płn. Kalifornia, Oregon), Azja i Pacyfik (Bombaj, Osaka, Seul), Azja i Pacyfik (Singapur, Sydney, Tokio), Kanada (Centrum), Europa (Frankfurt, Irlandia, Londyn, Sztokholm).

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Bardzo profesjonalne podejście, niesamowicie szybki czas reakcji i bardzo miła obsługa sprawiły, że na pewno podejmiemy jeszcze współpracę. 

Marcin Krzaczkowski
Założyciel Automa.Net
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.