Amazon Textract ogłasza Bulk Document Uploader do testowania Textract na wielu dokumentach

7 kwietnia 2023

Amazon Textract to usługa uczenia maszynowego, która automatycznie wyodrębnia tekst, pismo odręczne i dane z dowolnego dokumentu lub obrazu. Dziś twórcy AWS ogłaszają uruchomienie funkcji Bulk Document Uploader w Textract Console, która umożliwia klientom szybką ocenę możliwości Textract na ich własnym zestawie dokumentów bez pisania kodu.

Bulk Document Uploader obsługuje przetwarzanie do 150 dokumentów na żądanie przy użyciu interfejsu API DetectDocumentText, interfejsu API AnalyzeDocument lub interfejsu API AnalyzeExpense. Klienci mogą przesyłać dokumenty do przetworzenia za pośrednictwem istniejącego zasobnika S3 lub przesyłać dokumenty bezpośrednio ze swojego komputera. Dane wyjściowe programu Bulk Document Uploader to pliki ZIP zawierające zarówno standardową odpowiedź Textract JSON, jak i czytelny dla odbiorcy plik CSV z ocenami ufności do prostej oceny wyników. Wyniki wyjściowe są dostępne do pobrania przez 7 dni po przetworzeniu. AWS pobiera standardowe opłaty za korzystanie z Textract za korzystanie z Bulk Document Uploader.

Narzędzie Textract Bulk Document Uploader będzie dostępne we wschodnich stanach USA (Wirginia Północna, Ohio), zachodnich stanach USA (północna Kalifornia, Oregon), Kanadzie, Europie (Londyn, Paryż, Irlandia, Frankfurt), Azji i Pacyfiku (Singapur, Sydney, Seul, Bombaj), AWS GovCloud (US-Wschodnie) i AWS GovCloud (US-zachodnie) od 3 kwietnia 2023 r.

To get started, log on to the Textract console to try out the new feature. To learn more about Textract capabilities, please visit the Amazon Textract website, developer guide, or resources page.

 

Aby rozpocząć, zaloguj się do konsoli Textract, w celu wypróbowania nowej funkcji. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Textract, odwiedź witrynę Amazon Textract, przewodnik dla programistów lub stronę z zasobami.

źródło: AWS

 

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.