Amazon SNS obsługuje teraz wysyłanie SMS-ów z pięciu nowych regionów

28 maja 2024

Klienci korzystający z usługi Amazon Simple Notification Service (Amazon SNS) mogą teraz hostować swoje aplikacje w regionach Europy (Hiszpania, Zurych), Bliskiego Wschodu (ZEA), Azji i Pacyfiku (Hyderabad, Melbourne) oraz wysyłać wiadomości tekstowe (SMS) do konsumentów w ponad 200 krajach i terytoriach.

Korzystając z Amazon SNS, klienci mogą wysłać wiadomość bezpośrednio na jeden numer telefonu lub na wiele numerów telefonów jednocześnie, subskrybując te numery telefonów w wybranym temacie i wysyłając wiadomości z nim związane.

Dzięki temu rozszerzeniu Amazon SNS obsługuje teraz możliwość wysyłania SMS-ów z 28 regionów, w tym wschodnich Stanów Zjednoczonych (płn. Wirginia, Ohio), zachodnich Stanów Zjednoczonych (płn. Kalifornia, Oregon), Kanady (centrum), Ameryki Południowej (Sao Paulo), Europy (Frankfurt, Irlandia, Londyn, Mediolan, Paryż, Hiszpania, Sztokholm, Zurych), Bliskiego Wschodu ( Bahrajn, Tel Awiw, ZEA), Afryki (Kapsztad), Azji i Pacyfiku (Hyderabad, Dżakarta, Melbourne, Bombaj, Osaka, Singapur, Sydney, Tokio), AWS GovCloud (Stany Zjednoczone – Wschód) i AWS GovCloud (Stany Zjednoczone – Zachód).

Więcej informacji:

źródło:AWS

Case Studies
Referencje

Hostersi odpowiadali za migrację naszej platformy Nsflow do środowiska Amazon Web Services, opartego na klastrach Kubernetes. Proces został przeprowadzony z zachowaniem pryncypiów CI/CD, zapewniających sprawną migrację. Współpracę z Hostersami oceniamy wysoko, ze szczególnym naciskiem na profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie osób biorących udział w procesie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, o rozbudowanych kompetencjach w obszarze AWS i Kubernetes.

Tomasz Kowalczyk
CEO NeuroSYS Sp. z o.o.
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.