Amazon RDS wprowadza ulepszoną obsługę rekomendacji RDS

31 maja 2024

Usługa Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) zapewnia teraz ulepszoną obsługę rekomendacji RDS, która konsoliduje najlepsze praktyki konfiguracyjne, proaktywne zalecenia dotyczące wydajności oparte na progach i anomalie wydajności oparte na uczeniu maszynowym (ML).

W nowym interfejsie rekomendacje są wyświetlane na jednej liście uporządkowanej według ważności. Możesz łatwo filtrować tę listę, wyszukując słowo kluczowe lub właściwości, takie jak kategoria lub poziom ważności. Ułatwia to sortowanie listy rekomendacji lub po prostu archiwizowanie tych, które nie wymagają już Twojej uwagi. Zalecenia dotyczące konfiguracji można zastosować do wielu zasobów jednym kliknięciem. Wszystkie zalecenia dotyczące konfiguracji są automatycznie dostępne poprzez RDS Recommendations w konsoli Amazon RDS.

Zalecenia dotyczące konfiguracji są dostępne w 15 regionach komercyjnych, których listę znajdziesz tutaj. Anomalie oparte na ML i zalecenia dotyczące wydajności oparte na progach są dostępne w 16 regionach komercyjnych wymienionych tutaj.

źródło:AWS

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.