Amazon RDS for MySQL zapewnia do 3 razy większą przepustowość zapisu bez dodatkowych opłat

16 stycznia 2024

Usługa Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) for MySQL zapewnia teraz do 3 razy większą przepustowość zapisu bez dodatkowych opłat, począwszy od RDS dla MySQL w wersji 8.0.35.

Jeśli korzystasz z RDS for MySQL w wersji 8.0.34 lub starszej, możesz uaktualnić RDS for MySQL do wersji 8.0.35, aby skorzystać z tej poprawy wydajności.

Twórcy AWS zalecają aktualizację do najnowszych wersji pomocniczych, aby naprawić znane luki w zabezpieczeniach wcześniejszych wersji MySQL i skorzystać z poprawek błędów, ulepszeń wydajności i nowych funkcji dodanych przez społeczność MySQL.

Możesz wykorzystać automatyczne uaktualnienia wersji pomocniczych, aby automatycznie zaktualizować bazy danych do nowszych wersji pomocniczych podczas zaplanowanych okresów konserwacji. Dowiedz się więcej na temat aktualizacji instancji bazy danych, w tym automatycznych aktualizacji wersji pomocniczych, w Amazon RDS User Guide.

Amazon RDS for MySQL ułatwia konfigurację, obsługę i skalowanie wdrożeń MySQL w chmurze. Dowiedz się więcej o szczegółach cenowych i dostępności regionalnej w Amazon RDS for MySQL. Utwórz lub zaktualizuj w pełni zarządzaną bazę danych Amazon RDS for MySQL w konsoli zarządzania Amazon RDS.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.