Amazon FSx dla OpenZFS obsługuje teraz do 400 000 IOPS

6 czerwca 2024

Amazon FSx dla OpenZFS, usługa zapewniająca w pełni zarządzaną pamięć masową plików obsługiwaną przez popularny system plików OpenZFS, zapewnia teraz o 14% wyższy poziom operacji I/O na sekundę (IOPS) bez dodatkowych kosztów, zwiększając nowy maksymalny poziom IOPS do 400 000.

Zwiększone poziomy IOPS umożliwiają poprawę stosunku ceny do wydajności w przypadku obciążeń wymagających dużej liczby IOPS, takich jak bazy danych Oracle oraz optymalizację kosztów w przypadku obciążeń, takich jak zadania okresowego raportowania, których wymagania IOPS zmieniają się w czasie.

Wyższa wydajność IOPS jest teraz dostępna dla wszystkich nowych systemów plików Single-AZ 2 lub Multi-AZ w następujących regionach AWS: Wschodnie stany USA (Ohio, płn. Wirginia), Zachodnie stany USA (Oregon), Europa (Irlandia, Frankfurt) i Azja i Pacyfik (Tokio, Singapur, Sydney).

Aby dowiedzieć się więcej o Amazon FSx dla OpenZFS, odwiedź stronę produktową. Więcej informacji na temat przepustowości i odpowiadających im poziomów IOPS dysku można znaleźć w dokumentacji AWS dotyczącej wydajności.

źródło:AWS

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.