Amazon Fraud Detector obsługuje teraz Batch Fraud Predictions

20 kwietnia 2021

Niedawno AWS ogłosił, że Amazon Fraud Detector obsługuje zbiorcze prognozy oszustw.

Amazon Fraud Detector to w pełni zarządzana usługa, która ułatwia identyfikację potencjalnie nieuczciwych działań online, takich jak tworzenie fałszywych kont lub oszustwa związane z płatnościami online.

Przedtem, Fraud Detector obsługiwał przewidywanie oszustw w czasie rzeczywistym za pośrednictwem interfejsu API GetEventPrediction, który jest idealny do przypadków użycia synchronicznego przewidywania oszustw z niskim opóźnieniem, ale wymaga od klientów integracji interfejsu API i wykonywania wywołań API dla każdego zdarzenia, które chcą ocenić. Teraz klienci, którzy mają przypadki użycia przewidywania oszustw w czasie innym niż rzeczywisty, mogą uzyskać prognozy oszustw dla dużej liczby zdarzeń za jednym razem, co godzinę lub codziennie, korzystając z nowej funkcji przewidywania wsadowego bez konieczności pisania kodu.

Zadania predykcji wsadowych obliczają prognozy oszustw na podstawie logiki wykrywania skonfigurowanej przez klienta, w taki sam sposób jak interfejs API GetEventPrediction. W przypadku zadania przewidywania wsadowego kierujesz Fraud Detector do pliku wejściowego przechowywanego w S3, który zawiera zdarzenia, które chcesz ocenić. Zadanie przewidywania wsadowego odczytuje plik wejściowy, generuje prognozy oszustwa dla każdego zdarzenia i przekazuje wyniki, w tym wyniki modelu i wyniki reguł, do wybranej lokalizacji S3. Każde zadanie przewidywania wsadowego może obsługiwać pliki wejściowe o rozmiarze do 50 megabajtów (MB) lub około 50 tys. zdarzeń różni się w zależności od rozmiaru zdarzenia i logiki wykrywania). Możesz użyć funkcji przewidywania partii za pośrednictwem konsoli AWS, SDK lub CLI.

Aby utworzyć zadanie prognozowania wsadowego za pomocą konsoli, zaloguj się do konsoli AWS Management Console, otwórz konsolę Amazon Fraud Detector i przejdź do „Batch Prediction” w lewym menu nawigacyjnym. Następnie wybierz opcję New batch prediction, a następnie skonfiguruj nazwę zadania, Detector, którego chcesz użyć, rolę IAM z wymaganym uprawnieniem S3 oraz lokalizację pliku wejściowego i wyjściowego. Po zakończeniu kliknij Start. Po zakończeniu zadania plik wyjściowy pojawi się w określonej lokalizacji S3.

Ceny usługi są takie same, niezależnie od tego, czy klienci zdecydują się korzystać z interfejsu API GetEventPrediction w czasie rzeczywistym, czy z nowej funkcji przewidywania wsadowego. Aby uzyskać więcej informacji na temat cennika Fraud Detector, odwiedź stronę z cenami. Nowa funkcja przewidywania partii dla Amazon Fraud Detector jest już dostępna w wschodnich stanach USA (Wirginia Północna), Wschodnich stanach USA (Ohio), Zachodnich stanach USA (Oregon), Europie (Irlandia), Azji i Pacyfiku (Singapur) oraz w regionie Azji i Pacyfiku (Sydney) regiony. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą dokumentacją.

źródło: AWS

 

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.