Amazon EKS skraca czas tworzenia control-plane dla klastrów EKS o 40%

11 kwietnia 2021

Usługa Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) skróciła czas tworzenia control-planel o 40%, umożliwiając utworzenie nowego control-planel EKS średnio w 9 minut lub mniej.

Amazon EKS to usługa zarządzana, która ułatwia uruchamianie Kubernetes na AWS. Krótszy czas tworzenia control plane oznacza, że możesz szybko testować nowe funkcje. Jest to szczególnie przydatne, jeśli przyjęto mechanizmy ciągłej integracji i ciągłego wdrażania, które wymagają częstego tworzenia klastrów, co poprawia elastyczność zespołów.

Aby dowiedzieć się więcej o uruchamianiu klastrów Amazon EKS, zapoznaj się z dokumentacją EKS. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć korzystanie z Amazon EKS, odwiedź stronę produktu.

źródło: AWS

 

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.