Amazon EC2 Auto Scaling od teraz pokazuje historię skalowania dla usuniętych grup

4 marca 2021

Amazon EC2 Auto Scaling od teraz pozwala Ci na przeglądanie usuniętych grup automatycznego skalowania w historii skalowania.

Wcześniej, jeśli usunąłeś grupę automatycznego skalowania, musiałeś albo zachować rejestr działań skalowania dla usuniętych grup automatycznego skalowania, albo poprosić zespół pomocy technicznej o uzyskanie tego samego rekordu.

Od teraz możesz dokładnie określić jeden dodatkowy parametr w wywołaniu opisywania w celu uzyskania opisu historii skalowania dla usuniętych grup automatycznego skalowania. Ułatwia to prowadzenie rejestru działań związanych ze skalowaniem po tym, jak aplikacja zostanie zamknięta.

Amazon EC2 Auto Scaling pomaga w zachowaniu dostępności aplikacji oraz pozwala na automatyczne dodanie lub usunięcie instancji EC2 zgodnie z określonymi przez Ciebie warunkami. Możesz skorzystać z funkcji zarządzania flotą, aby utrzymać jej kondycję i dostępność. Ta funkcja jest dostępna we wszystkich regionach komercyjnych, jak i AWS GovCloud (US), gdzie dostępny jest Amazon EC2 Auto Scaling.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę dokumentacji Amazon EC2 Auto Scaling.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.