Amazon DocumentDB 5.0 obsługuje teraz instancje Amazon EC2 t3.medium i r5

15 września 2023

Amazon DocumentDB 5.0 rozszerza obsługę instancji na instancje Amazon EC2 t3.medium i r5, oprócz wcześniej obsługiwanych instancji Amazon EC2 r6g.

Możesz teraz korzystać z bezpłatnej wersji próbnej Amazon DocumentDB 5.0 z instancją t3.medium i maksymalnie 96 procesorami vCPU oraz 768 GiB RAM z instancjami r5. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze specyfikacjami obsługiwanych instancji.

Klastry Amazon DocumentDB 5.0 z instancjami t3.medium i r5 można tworzyć za pomocą konsoli zarządzania AWS lub interfejsu CLI AWS. Usługa Amazon DocumentDB 5.0 jest dostępna we wszystkich regionach, w których dostępna jest usługa Amazon DocumentDB. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze stroną dokumentacji produktu Amazon DocumentDB 5.0.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.