Amazon Connect obsługuje teraz personalizację doświadczenia klienta za pomocą analizy Lex sentiment w przepływach

11 lipca 2022

Amazon Connect umożliwia teraz dalszą personalizację zautomatyzowanej, samoobsługowej obsługi klienta, wykorzystując analizę nastrojów klientów Amazon Lex jako gałąź w swoich przepływach. Amazon Lex umożliwia klientom tworzenie inteligentnych chatbotów, które zamieniają przepływy Amazon Connect w naturalne rozmowy. Dzięki tej premierze możesz teraz budować przepływy w oparciu o to, czy klient wyraża pozytywne, czy negatywne wypowiedzi Twojemu botowi Lex.

Na przykład możesz chcieć, aby klienci, którzy wyrażają pozytywne opinie, otrzymali dodatkowe możliwości sprzedaży dodatkowej. Z drugiej strony możesz sobie zażyczyć, aby klienci, którzy wyrażają negatywne opinie, byli ustawiani bezpośrednio w kolejce do rozmowy z agentem. Nową funkcjonalność można skonfigurować za pomocą bloków przepływu „Pobierz dane klienta” lub „Sprawdź atrybuty kontaktu”. Ponadto wszystkie atrybuty związane z Lex (np. Intent, Slots, Sentiment) w blokach przepływu są teraz skonsolidowane w ramach jednego „typu” w ramach wyboru atrybutów, aby uprościć budowanie doświadczenia Lex w przepływach.

Ta nowa funkcja jest dostępna we wszystkich regionach AWS, w których dostępny jest Amazon Connect. Aby dowiedzieć się więcej o Lex, odwiedź witrynę Amazon Lex. Aby dowiedzieć się więcej o Amazon Connect, centrum kontaktowym AWS jako rozwiązaniu usługowym w chmurze, odwiedź witrynę Amazon Connect.

 

Źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.