Praca. SysAdmin – DevOps poszukiwany!

11 września 2017
sysadmin devops poszukiwany

SysAdmin – DevOps poszukiwany! Zarządzamy infrastrukturami klientów z setkami serwerów/instancji w kilkudziesięciu lokalizacjach na świecie. Projektujemy, wdrażamy i zarządzamy systemami w chmurze (najczęściej AWS), tworzymy środowiska z autoscalingiem, zautomatyzowane i wysokiej dostępności. Wykonujemy testy wydajnościowe, projektujemy rozwiązania spełniające bardzo wygórowane wymagania.

U nas nie ma miejsca na nudę. Pracujemy dla prestiżowych klientów, których systemy cały czas się zmieniają, rozwijają i notują skoki ruchu, a ich sprawne obsłużenie jest prawdziwym wyzwaniem. Podejmiesz je z nami?

SYSADMIN – DEVOPS

OPIS STANOWISKA

  • budowanie dedykowanych rozwiązań dla klientów biznesowych w obszarze infrastruktury hostingu, zarządzania serwerami oraz optymalizacji systemów IT,
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań w chmurze z użyciem provisioningu,
  • bieżące utrzymanie systemów Linux/Windows, optymalizacja, automatyzacja, zarządzanie, dbanie o bezpieczeństwo,
  • analiza, projektowanie i wdrażanie rozwiązań wysokiej dostępności, wysokiej wydajności, integracja technologii,
  • monitoring systemów i pomoc techniczna, automatyzowanie procesów zarządczych, hardening.

OCZEKUJEMY

  • bardzo dobrej znajomość systemów Linux (mile widziany Windows),
  • konfiguracji środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność oraz bezpieczeństwo,
  • znajomości rozwiązań chmurowych (w tym AWS),
  • znajomości zagadnień sieciowych oraz technologii wirtualizacji,
  • wiedzy z zakresu zarządzania i optymalizacji baz danych: MySQL, PostgreSQL, MongoDB, MSSQL
  • umiejętność wykorzystanie narzędzi m.in. Nginx, Varnish, Memcache, Sphinx, HAProxy, Chef/Ansible/Salt/Puppet,
  • znajomości najnowszych trendów w zakresie nowych technologii (Internet, hosting, języki programowania, bezpieczeństwo, urządzenia IT),
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobrej znajomość technicznego języka angielskiego,
  • orientacji na klienta, komunikatywność, otwartość, chęci do rozwiązywania problemów,
  • chęć do rozwijania się, poszukiwania nowych rozwiązań.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie na poziomie – umowa o pracę 7000-12000 brutto lub 9000-14000 umowa B2B,
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej,
  • luźna, niekorporacyjna atmosfera,
  • możliwość realnego wpływu na to, jak działa, co i jak robi firma, realizacji własnych pomysłów,
  • biuro w spokojnej okolicy w centrum miasta, ale bez problemów z parkowaniem,
  • pracę przy projektach firm w Polsce i za granicą,
  • projektowanie rozwiązań dla naprawdę zaskakujących wymagań,
  • współpracę z renomowanymi klientami,
  • trudno wymienić nawet części technologii jakich używają nasi klienci ? możesz zetknąć się z niemal wszystkim, co wymyślił świat, Docker, Jenkins, Git, Elasticsearch, Chef, Ansible, Salt, MySQL, MariaDB, MongoDB, Kafka, Casandra, Spark, Redis, Haproxy, ELK, Tomcat  rozwiązaniami w ramach Amazon AWS, ale także RabbitMQ, Galera, Couchbase, InfluxDB, RethinkDB, usługami clustrowymi i wiele innych,
  • pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami (wirtualizacja, sharding, loadbalancing, cloud computing, środowiska bezstanowe, autoscaling i wysoka dostępność, CI/CD, provisioning),
  • pracę z ludźmi, którzy dzielą się swoją wiedzą i pomysłami,
  • szkolenia, szczególnie w ścieżce Amazon Web Services,
  • oczyszczacze powietrza zainstalowane w całym biurze.

CV prosimy wysyłać na praca@hostersi.pl

Sprawdź pełną treść ogłoszenia. Klik>>

Case Studies
Referencje

Bardzo sprawny kontakt z pracownikami Hostersi pozwolił nam pomyślną realizację naszego projektu i osiągnięcie założonych celów biznesowych. Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji specjalistów Hostersi i jakości świadczonych przez nich usług.

Beata Kaczor
Dyrektor Zarządzający
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.