Połączenie bezpośrednie do chmur na przykładzie AWS

Poznaj zalety i możliwości połączeń bezpośrednich (direct connect). Dowiedz się, jak skonfigurować połączenie do chmur w praktyce. Sprawdź, jak to zrobić na przykładzie AWS Direct Connect, ile to kosztuje oraz jak zapewnić wysoką dostępność i bezpieczeństwo. Zapisz się na webinarium Hostersi i Equinix!

 

 

 

TERMIN
Czwartek, 21 luty 2019, godz. 10.00

PROGRAM
– Czym jest bezpośrednie połączenie do chmur?
– Dlaczego warto używać połączeń bezpośrednich?
– Czym jest AWS Direct Connect?
– Warianty połączeń, charakterystyka oraz praktyczne kroki na przykładzie AWS Direct Connect

  • Cross Connect,
  • Equinix Cloud Exchange (ECX) Fabric ™ (Hosted Connection)

– Podstawowa konfiguracja AWS Direct Connect
– Wysoka dostępność oraz bezpieczeństwo w architekturze DX
– Koszty
– QA

PROWADZĄCY

Połączenie bezpośrednie do chmur na przykładzie AWS

 

Adam Smolnik (HOSTERSI) – pierwszy polski AWS Hero, współzałożyciel AWS User Group Poland i posiadacz ogromnej ilości certyfikatów AWS. Adam pracuje w Hostersi Sp. z o.o., jest architektem oraz trenerem Amazon Web Services. Wcześniej pracował jako architekt i developer w firmach takich, jak EPAM Systems, IBM, Ontrack Polska, Pitney Bowes Polska czy ComputerLand (obecnie Sygnity S.A.). Aktywny prelegent na konferencjach poświęconych cloud computingowi, instruktor z zakresu Amazon Web Services i języka programowania Java.

 

Krzysztof Stankiewicz (EQUINIX) – Solution Architect z wieloletnim doświadczeniem w zakresie infrastruktury IT. Wcześniej pracował jako lider zespołu Cloud Center of Excellence oraz jako główny architekt programu migracji środowisk Enterprise do chmur publicznych. Obecnie pracuje jako Global Solutions Architect w firmie Equinix wspierając przedsiębiorstwa w zakresie transformacji cyfrowej.

 

 

ORGANIZATOR

Hostersi Sp. z o.o., oficjalny partner consultingowy Amazon Web Services i pierwszy reseller AWS z centralą w Polsce.

Equinix Inc., największy na świecie dostawca centrów danych IBX, oferujący trasy o najniższych opóźnieniach oraz cyfrowy ekosystem dla sieci finansowych, korporacyjnych i opartych na chmurze.