O nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych. Nasze wsparcie znacząco skraca czas i zmniejsza koszty realizacji projektu. W czasie kilkunastu lat działalności zdobyliśmy zaufanie podmiotów z niemal wszystkich sektorów i gałęzi gospodarki. Pracujemy dla korporacji, banków, agencji reklamowych, startupów oraz instytucji publicznych. Jesteśmy również członkami tak prestiżowych organizacji, jak Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych ISSA oraz Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.

co robimy

 

Sprawdź nas na Clutch.co

Jak pracujemy?

Realizujemy projekty dla klientów polskich i zagranicznych, a nasi specjaliści komunikują się w języku polskim, angielskim i francuskim. Pracujemy w oparciu o dobre praktyki ITIL (Information Technology Infrastructure Library), które są potwierdzeniem wysokiej kultury biznesowej naszej firmy i pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami, poparte specjalistycznymi certyfikatami. Wśród nich m.in. PRINCE2 (Projects in Controlled Environments).

Dzięki profesjonalizmowi i szybkości naszego działania, pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo danych oraz zdolności operacyjne naszych klientów.

Pozycję Hostersi Sp. z o.o. w branży IT potwierdzają partnerstwa z największymi, globalnymi firmami: Amazon Web Services, G Suite oraz CloudFlare.

 

Nasza misja

Nasza misja to przyspieszanie biznesu naszych Partnerów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania infrastruktury serwerowej, opieki administracyjnej, optymalizacji wydajności serwisów internetowych, doradztwa oraz bezpieczeństwa i outsourcingu IT.

Jako eksperci w swej dziedzinie, potrafimy w lekki i zrozumiały sposób przedstawić kwestie techniczne, którymi zajmujemy się na co dzień. W naszych działaniach stawiamy na jakość i zadowolenie klientów, a wprowadzane przez nas innowacyjne rozwiązania są kolejnymi etapami ku doskonałości.

Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, w trosce o powodzenie wspólnych przedsięwzięć.

 

Nasze wartości

  • Najwyższa jakość

Dążymy do tego, aby każde podejmowane przez nas działanie było odzwierciedleniem oczekiwań naszych klientów. Stale doskonalimy swoją wiedzę, jesteśmy otwarci na zmiany, starannie dobieramy naszych partnerów i elastycznie podejmujemy decyzje. Nasze rozwiązania budujemy wyłącznie w oparciu o zaawansowane technologie oraz sprzęt o najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

  • Innowacyjność

Wspólnie z naszymi klientami odkrywamy ich potrzeby i wskazujemy najlepsze rozwiązania. Stawiamy sobie ambitne cele na miarę sukcesu naszych klientów. Tworzymy nie tylko innowacyjne technologicznie rozwiązania hostingowe zaspokajające aktualne potrzeby klientów, ale przede wszystkim wspieramy ich w tworzeniu długofalowych strategii rozwoju.

  • Wyjątkowy zespół

Wierzymy, że doskonałe rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Zatrudniamy ludzi wyjątkowych, otwartych na zmiany, wnoszących do zespołu to co w nich najlepsze. Naszą wizytówką jest unikalny zespół ekspertów, którzy zdobywali doświadczenie zarządzając jedynymi z największych serwisów internetowych w Polsce i na Świecie. Budujemy z naszymi klientami i we własnym gronie trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Potrafimy patrzeć z perspektywy klienta oraz skutecznie się komunikować. Dzielimy się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem.